מי אני

סקרנית

יצירתית

חדשנית

יצירתיות

היי,
אם לתאר את עצמי... הרי שאני רב-תחומית עם משיכה חזקה לחיפוש ולאיתור, לעתיד ולטכנולוגיות חדשות. אני פועלת על צומת שבה ארבעה תחומים נושקים זה לזה – סורסינג, גיוס, HR וטכנולוגיות מתקדמות, קרי ,HR Tech המוכר היום כבר גם כ-Work Tech.


בשנים האחרונות הפכתי לאחד הקולות המובילים בארץ ובחו"ל בנושאי חדשנות בתחום הסורסינג  ובטכנולוגיות משאבי האנוש והאופן שבו הם משפיעים על סביבת העבודה – על אנשי משאבי האנוש, הגיוס, הסורסינג וגם על העובדים.


אני מרצה בכל הזדמנות בכנסים בארץ ובעולם, קו-פאונדרית של  HRTechNation.com אתר המדבר על חידושים בתחום הטכנולוגיות למשאבי אנוש HR Tech.

בארץ ובחו"ל, אני מדריכה סדנאות פנים אירגוניות, מותאמות באופן אישי לצרכי החברה, בסורסינג (לא רק לינקדאין!), סדנאות ציבוריות וסדנאות והרצאות און ליין (מרחוק) ומיני שירותים נוספים כפי שמפורט בעמוד השירותים.
בין היתר, אני גם פעילה באקסלרטור הראשון ל-HR Tech (שהוקם ע"י AKT), אני שופטת בתחרויות בינלאומיות, מדברת בקורסים לחדשנות. מופיעה גם ברשימות של מובילי דיעה שצריך לעקוב אחריהם ב-2019 וב-2020.


להיות סורסר מקצוען, זה אומר להיות ב-State of mind מאד מסוים, ואת זה חשוב לי להעביר בסדנאות שלי. סורסינג זה לא רק לינקדאין. סורסינג אמיתי ומקצועי, הוא סורסינג שהולך למצוא את המועמדים הפוטנציאלים באשר הם ברחבי הרשת ומשתמש בכלים שיכולים לייעל את החיפושים.
סורסינג מקצועי אינו כרטיס כניסה לעולם הגיוס. זוהי דיסיפלינה מקצועית המשלבת יכולות בכמה תחומים – מידענות, פסיכולוגיה, שיווק ומכירות. סורסרים מקצועיים יש בהם מעט מהכל ובעיקר – סקרנות.

הסקרנות ללמוד כל הזמן והסקרנות לחפש עוד ועוד והסקרנות להתחדש תדיר, גם נדרש לה תקציב בשביל לבצע אותה כמו שצריך.
תחום הסורסינג והגיוס גם הם עוברים מהפיכה של אוטומציה (כ-80% כבר אוטומטי) וכל מי שלא יצטרף אליה ויחבור לטכנולוגיה, ימצא את עצמו מחוץ לתחום.
אני מלמדת גם איך להשאר רלוונטיים. ייסדתי את קבוצת הפייסבוק "אומנות הסורסינג והגיוס" ומובילה אותה יחד עם תחיה אלונה אלתר.

כמו כן מובילה קבוצת פייסבוק נוספת "חדשנות בעולמות הסורסינג, הגיוס וה HR". מוזמנים להצטרף!

כמו כן הבאתי ארצה ואירגנתי מותגים בינלאומיים כגון  TRU TLV  ו- HRTechTank Demo Day.

לאחרונה גם את כנס הסורסינג הבינלאומי SOSUMED, בשיתוף עם PerfectaHR.

אני תדיר מונעת מהרצון לשתף ולעורר מודעות לקראת השינויים שאנחנו עומדים לעבור. המסרים שלי מקוריים, ישירים ובלתי מתפשרים ובמקרים רבים מקדימים את זמנם. עובדות אלה עזרו לי להתברג בקרב מובילי הדיעה הבינלאומיים בתחומי הסורסינג וה- HR Tech.